ARTYKULY
Pozycjonuj razem z malibal.pl
Strona malibal.pl jest poświęcona tematyce pozycjonowania. Znajdziesz u nas ciekawe sposoby pozyskiwania linków. W ebiznesie najważniejsza jest wiedza a serwis malibal.pl razem z naszym zespołem Ci ją zagwarantuje. Zapraszamy! malibal.pl - wszystko o pozycjonowaniu i e-biznesie

1Niedawno w internecie pojawił się nowy portal, na którym możemy kupować i sprzedawać unikatowe artykuły. Jego nazwa jest dość łatwa do zapamiętania i nawiązuje do tematyki, jest to Textmarket.pl. Z początku jak dowiedziałem się o nim byłem sceptycznie nastawiony. Wiadomo nie od dziś, że w sieci jest wiele oszustów chcących żerować na czyjejś ciężkiej pracy. Jednak zawsze uważałem, że dopóki nie sprawdzę na własnej skórze czegoś nie powinienem wydawać o tym opinii. Tak więc zarejestrowałem swoje konto na Text Market i zabrałem się to pisania dużej ilości artykułów. Nie wiem czy na początku istnienia serwisu jest jakaś promocja, ale za każdy napisany tekst dostałem po 1 zł od sztuki. Żeby się przekonać czy jest to kolejna przykrywka czy uczciwa firma, musiałem uzbierać 20 zł – taką kwotę można wypłacić. Napisanie 20 artykułów zajęło mi 2 dni. Po czym prawie automatycznie na moim koncie pojawiło się 20 zł upoważniające mnie do wypłaty środków, a oprócz tego wszystkie artykuły są wystawione na sprzedaż, na której można zarobić większe sumy pieniędzy. Zleciłem pierwszą wypłatę i o dziwo pieniądze na następny tydzień znalazły się u mnie! Wtedy wiedziałem już, że jest to coś z czego mogę się utrzymać, przy czym się nie męcząc. Serwis ten oferuję nam 2 opcję. Pierwsza to pisanie artykułów, druga to ich zakup od ludzi co wcześniej je napisali. Jeśli jesteśmy zainteresowani kupnem prac innych, to  udostępniona została przyjemna wyszukiwarka, w której wpisujemy o czym ma być artykuł, i z jakiej dziedziny. Po czym serwis wybiera nam pasujące artykuły, pokazując kawałek treści. Ceny różnią się w zależności od długości tekstu. Wszystko jest liczone w pojedynczych znakach. Ceny zaczynają się od 3,30 zł za te najkrótsze i idą wzwyż wraz z długością.Jeśli zdecydujemy się pisać artykuły, to do wyboru mamy praktycznie wszystkie kategorie. Podczas pisania artykułu, widzimy ile mamy znaków i ile zarobimy na jego sprzedaży. Strona textmarket.pl  nie pobiera dużych opłat, są to groszowe sumy, przez co ceny nie są wygórowane i z łatwością znajdujemy klientów na nasze prace.
Podsumowując tą ofertę jestem na prawdę pod wrażeniem działania, obsługi i akceptacji artykułów, która następuje z reguły następnego, bądź nawet tego samego dnia! Jest on świetną alternatywą do żmudnego pozyskiwania klienta na nasze prace, na forach czy innych portalach. Polecam każdemu kto piszę bądź  kupuje dużo artykułów to sprawdzenia Text market, rejestracja jest darmowa, która upoważnia do pisania, sprzedaży artykułów jak i ich kupna ( przeglądanie artykułów jest również darmowe) , płacimy tylko przy kupnie pozycji, która nas zainteresowała.